Hasan YILDIZ

01.12.1974 Ordu doğumluyum, lise mezunuyum, evliyim ve iki çocuk babasıyım,

Çocukluğumdan itibaren gıda sektörünün içindeyim değişik firmalarda, farklı görevlerde bulundum, en büyük tecrübelerimi iki firmada kazandım, birincisi grup gross market Ümraniye’de reyon şefliği ve mağaza müdür yardımcısı görevlerinde bir buçuk yıl kadar hizmet verdim yerel market yöneticiliği ile ilgili en büyük tecrübemi burada kazandım, daha sonra BİM birleşik mağazalar A.Ş de yaklaşık yedi yıl mağaza müdürlüğü görevinde bulundum. BİM A.Ş de ise bim’in çalışma sistemi olan discount sistemin farklılığını anladım ve benimsedim ve bu sistemin hayatımın her anında uygulamam gerektiğini anladım.

VİZYONU

Çalışmakta olduğum işyerini TÜRKİYENİN gıda perakendeciliğinde söz sahibi olan şirketler arasına kaydetmek ve bir markanın oluşumunu sağlamaktır.

MİSYONU

Yıllardır çalışmakta olduğum gıda sektöründe, elde ettiğim tüm tecrübeyi,

Şuan çalışmakta olduğum şirkette en iyi şekilde değerlendirerek, çağın en büyük sektör sıkıntısı perakende müşterisine hizmet eksikliği sorununu aşarak, işveren, çalışan ve müşterilerimizin gelir seviyesini yükselterek, onların mutlu ve refah dolu yaşam sürmelerine katkıda bulunmak benim temel amacımdır.

 

 Copyright © 2013 Kontrol Noktası tüm hakları saklıdır.